Hivatal elérhetősége:
Pilisszántó Kossuth L. u. 92.
Telefon: +36 26 349-544 
E-mail: hivatal@pilisszanto.hu

Ügyfélfogadás:
Hétfő: 13-16 óráig
Szerda: 8-12 óráig, 13-16 óráig
Péntek: 8-12 óráig

 
Kérjük támogassa a közbiztonságot!

A Pilisvörösvári Rendőrőrs illetékességi területéhez tartozó települések közül szinte községünk az egyetlen, amely még nem vásárolt szolgálati gépjárművet a saját területén dolgozó körzeti megbízott részére. Körzeti megbízottunk jelenleg egy 15 éves, rossz műszaki állapotú személygépkocsival látja el feladatát, melynek üzemben tartása már nem gazdaságos és 2018.májusáig rendelkezik műszaki vizsgával.

A Solymári Önkormányzat újra kívánja cserélni a jelenleg rendőri használatban levő FORD FOCUS Kombi 1.6 5 ajtós benzines 210.000 km-t futott, jó állapotban levő gépkocsiját, melynek ára előzetes információk szerint 1.300.000,-Ft. A képviselő-testület jelezte vásárlási szándékát. Az autó önkormányzati tulajdonba kerülne, melyet a rendőrőrs haszonbérleti szerződés keretében használhat, kizárólag a pilisszántói körzeti megbízott munkavégzésére. Kérjük, amennyiben fontosnak tartja településünk közbiztonságát, támogassa az autó megvásárlását lehetőségeihez mérten.

Támogatását várjuk Pilisszántó Község Önkormányzata B3 Takarék Szövetkezetnél vezetett

" Közbiztonság hozzájárulás" alszámlájára: 65700031-10825794

Támogatását előre is köszönjük!

Pilisszántó Község Önkormányzata

 
 

Hírlevél

Testvértelepüléseink:

Hirdetés